Doświadczony prawnik, profesjonalna pomoc prawna – zakres działania

prawnik w Płocku

Profil Kancelarii

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się kancelarią prawną, otwartą na potrzeby naszych Klientów, będących zarówno podmiotami indywidualnymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Wyróżnia nas kompleksowość i elastyczność w dostosowywaniu świadczonych usług do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Współpracujemy z innymi radcami prawnymi i adwokatami, a ponadto nasze działania wspierają doradca podatkowy, notariusz, komornik, a nawet księgowi i tłumacze. Dzięki temu zapewniamy obsługę prawną uwzględniającą specyfikę działalności gospodarczej Klienta oraz zrozumienie jego indywidualnych potrzeb i wymagań.

Pomoc prawna, jakiej nasza Kancelaria udziela klientom, obejmuje zastępstwo przed organami administracji publicznej oraz sądami w sprawach m.in. z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego i prawa spadkowego. Przeważająca część spraw prowadzonych przez Kancelarię obejmuje sprawy rodzinne, takie jak sprawy o rozwód, o podział majątku dorobkowego i o alimenty, oraz sprawy spadkowe, na przykład o zachowek.

W ramach szeroko rozumianego reprezentowania Klientów w postępowaniach sądowych, oferujemy między innymi:

  • udział w negocjacjach i spotkaniach ugodowych poprzedzających wystąpienie na drogę sądową,
  • reprezentację w postępowaniach mediacyjnych,
  • inicjowanie postępowań o zawezwanie do próby ugodowej,
  • reprezentację przed sądami powszechnymi wszystkich instancji,
  • przygotowanie wszelkich pism sądowych,
  • doradztwo i reprezentację przy windykacji i w postępowaniach egzekucyjnych.

Warto zaznaczyć, że jako stały mediator wpisany na listę Prezesa Sądu Okręgowego w Płocku, radca prawny Edyta Popowska prowadzi mediacje w sprawach cywilnych, rodzinnych i z zakresu prawa pracy na terenie Płocka i okolic.

Nasza Kancelaria zapewnia również wsparcie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, w tym sporządzanie umów cywilnoprawnych, stałą obsługą prawną i kompleksowe doradztwo.

Biegle posługujemy się językiem angielskim i oferujemy naszym Klientom tłumaczenia korespondencji i innych dokumentów.

Naszym atutem jest doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej praktyki w kancelariach prawnych, firmach doradczych oraz w działach prawnych i w urzędach.

Nasze priorytety to profesjonalizm, konkurencyjność i skuteczność.

Z wyrazami szacunku
Edyta Popowska
radca prawny
mediator